Platforma Zakupowa jest narzędziem, które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny, gwarantując zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

Szczegółowe warunki korzystania z Platformy Zakupowej zawarte są na stronie https://oneplace.marketplanet.pl w zakładce „BAZA WIEDZY”, dostępnej dla zalogowanych Wykonawców. Kopalnia Siarki "Machów" S.A. w likwidacji informuje, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy Zakupowej, Wykonawca winien skontaktować się bezpośrednio z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego Platforma Zakupowa ksmachow.pl tel. +48 22 2572223 (infolinia dostępna w dni robocze w godzinach 9:00 – 17:00) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Link do strony postępowań prowadzonych przez Kopalnię Siarki "Machów" S.A. w likwidacji:

https://ksmachow.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

(C) 1964 - 2024 Kopalnia Siarki "Machów" S.A. w likwidacji | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

RODO